HAYAL DÜNYAMIZA HOŞGELDİNİZ.

KRİSTALLER, TÜTSÜLER, AKSESUARLAR VE DAHA BİR ÇOK HAYAL...BURDAN DEVAM EDİN.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

TÜTSÜLER

Huzur verici aromalarıyla mekanların enerjisini dönüştürün

KEŞFET

POZİTİF ENERJİYİ KUCAKLAYIN

ruhunuza, bedeninize ve zihninize iyi gelecek, doğanın güzel enerjisini hayatınıza taşıyacak pek çok materyal var. Her biri doğanın bir parçası olan saf, katkısız ürünleri hayatınıza alarak evrendeki pozitif enerjiyi kucaklayabilirsiniz.

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

YENİ BAŞLANGIÇLAR RİTÜEL KİTİ

YENİ BAŞLANGIÇLAR RİTÜEL KİTİ

Geçmişi salıvermeye ve ilerlemeye hazır mısınız? İster tamamen yeni bir başlangıç zamanı, ister sadece hayatınızda yeni bir bölümün başlangıcı olsun, Yeni Başlangıç Ritüel Kitimiz sizi geride tutan olumsuzluk ve korkudan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

İncele

%100 SİZDEN GELENLER

Tüm Ürünlerini severek kullanıyorum

Quisella Perez
ETSY

Gerçekten çok güzel iletişim harikaydı Beklentilerimin ötesinde teslimat çok hızlı Teşekkürler! Umarım senden daha fazla şey alırım

Julia
ETSY

kelimenin tam anlamıyla o kadar güzel ve bakması tatmin edici ki özellikle fiyat açısından ip düğümleri birbirine yapıştırılmamış, bu nedenle büyük bir şeyin üzerine asmanız gerekiyorsa onları çözmek ve ayarlamak kolay.

Amaya Charlize
ETSY

Bu ürün çok güzel! Satın almaya karar verdiğim için çok mutluyum. Ürünü aldıktan sonra o kadar çok beğendim ki geri dönüp 3 tane daha satın aldım. Kesinlikle tavsiye ederim!

Rabekan
Etsy

Birkaç parça sipariş verdim ve ürünlerin hepsi birbirinden güzel ve kaliteli yapılmış. Hediyelik olarak satın aldığım parçaları herkes çok beğendi

ETSY

Harika kalite! Fotoğraflardan daha da güzel görünüyor. Bu mağazadan satın aldığım her şeyden gerçekten çok memnunum!

ETSY

Talia&Talia tüm mağazayı satın almak istiyorum🤗Aldığım her ürün kusursuz güzel ve mükemmel paketlenmiş.Ayrıca hediye için çok teşekkürler bayıldım

ETSY

Fotoğraftaki ürünlerin birebir aynısı geldi.Gerçekten tüm aldığım ürünlerden çok memnun kaldım.Satıcı çok ilgiliydi tüm sorularıma hızlı geri dönüş yaptı.Ürünler çok hızlı elime ulaştı. Ve tatlı hediye beni çok mutlu etti.

ETSY

BLOG

 • CRYSTAL AND INCENSE DAILY RITUALS!

  KRİSTAL VE TÜTSÜ İLE GÜNLÜK RİTÜELLER!

  Embracing the Miracles of Spiritual Connection

  In the hustle and bustle of daily life, finding moments of peace and connection with the spiritual realm can be truly transformative. One powerful way to embrace this connection is through the use of crystals and incense in daily rituals. These ancient tools have been revered for their healing properties and ability to enhance spiritual practices for centuries.

  Continue reading
 • EVIL EYE

  NAZAR BONCUĞU

  PROTECTION AND LUCK BY YOUR SIDE!

  The evil eye bead is a powerful symbol used for protection against bad energies. Its origins go back thousands of years. This bead, with its eye design, holds a special place in Turkish culture and is used to guard against the evil eye. Not only does it keep away negative energies, but it also attracts good luck and positive vibes.

  Continue reading
 • DECORATE YOUR WORK PLACE WITH CRYSTALS!

  ÇALIŞMA MASANIZI KRİSTALLER İLE DEKORE EDİN, ENERJİNİZİ YÜKSELTİN
  Decorating your desk with crystals and gemstones is a great way to enhance the energy of your workspace or living area and add a positive touch to your daily life. These special stones offer more than just aesthetic pleasure; they also spread positive energy around them, providing emotional and mental benefits such as motivation and focus. This unique combination of crystals can transform your desk from an ordinary work area into a space that's inspiring and full of energy.
  Continue reading